28.02.2018

Podpisanie porozumienia o współpracy między AGH i Instytutami

W dniu 16.02.2018 r. podpisano umowę o prolongowaniu porozumienia o współpracy: AGH - Fraunhofer Institute for Ceramic Technologies and Systems (IKTS, Germany) - Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej im. Aleksandra Krupkowskiego PAN - Instytut Odlewnictwa.

Fot. Zbigniew Sulima (Biuletyn AGH).

W dniu 16.02.2018 r. podpisano umowę o prolongowaniu porozumienia o współpracy pomiędzy:

Współpraca stron będzie skupiać się na polu zaawansowanych materiałów, badaniach nieniszczących i nanoanalizie.

Sygnatariusze umowy:

AGH - Prof. dr hab. inż. Jerzy Lis – Prorektor ds. Współpracy

Fraunhofer Institute for Ceramic Technologies and Systems, IKTS, Germany - Prof. dr Ehrenfried Zschech – Department Head

Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej im. Aleksandra Krupkowskiego PAN - Prof. dr hab. inż. Paweł Zięba – Dyrektor Instytutu

Instytut Odlewnictwa - Prof. dr hab. inż. Jerzy Sobczak - Doradca Naukowy.

Uczestnikami ceremonii byli sygnatariusze umowy i Mgr Agnieszka Wójcik - AGH, Dział Współpracy z Administracją i Gospodarką.